اسامی نامزدها و برگزدیگان بخش کوتاه و نیمه بلند جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان

اسامی نامزدها و برگزدیگان بخش کوتاه و نیمه بلند جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان

اسامی نامزدها و برگزدیگان بخش کوتاه و نیمه بلند سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، با پایان یافتن سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اسامی نامزدها و برگزیدگان بخش‌های مسابقه کوتاه و نیمه بلند به شرح زیر اعلام شد:

اسامی نامزدهای بخش کوتاه و نیمه بلند

انیمیشن کوتاه و نیمه بلند

کاندیدای بهترین کارگردانی بخش انیمیشن کوتاه و نیمه بلند:

انیمیشن کوتاه «گل و بلبل» به کارگردانی مهدی آقاجانی

انیمیشن کوتاه «هزارافسان» به کارگردانی اصغر صفار و عباس جلالی یکتا

انیمیشن کوتاه «سوزن بان» به کارگردانی مهدی خرمیان

انیمیشن کوتاه «لایت سایت» به کارگردانی سید مسلم طباطبایی

 

فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند داستانی

کاندیدای بهترین کارگردانی بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی

فیلم کوتاه «باران آهسته می‌بارد» به کارگردانی سعید نجاتی

فیلم کوتاه «آریو والیبال؟» به کارگردانی محمد بخشی

فیلم کوتاه «سلام» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی

 

کاندیدای بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند داستانی

فیلم کوتاه «باران آهسته می‌بارد» به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان قم، شهرداری ازمیر ترکیه

فیلم کوتاه «آریو والیبال؟» به تهیه کنندگی نیما ربیعی

فیلم کوتاه «سلام» به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و جبرئیل نجفی

فیلم کوتاه «خاطره» به تهیه کنندگی حسین دارابی

 

کاندیدای بهترین فیلمنامه کوتاه و نیمه بلند داستانی

فیلم کوتاه «باران آهسته می‌بارد» به نویسندگی علیرضا راونده

فیلم کوتاه «پیژامه راه راه پدر را باد برد» به نویسندگی محمد صادقی

فیلم کوتاه «سلام» به نویسندگی اکرم صادقی

فیلم کوتاه «مشق شیدا» به نویسندگی محسن جسور

فیلم کوتاه «صدای نرگس» به نویسندگی هادی راهبر

 

 

بخش جوایز بین‌الملل کوتاه و نیمه بلند

جوایز  بخش انیمیشن بین­الملل

دیپلم افتخار بهترین انیمیشن کوتاه به «پدربزرگم درخت گیلاس بود» به تهیه کنندگی پاول اسمیرنوف اهدا شد.

جایزه ویژه هیأت داوران برای کارگردانی انیمیشن کوتاه به امیرهوشنگ معین برای انیمیشن کوتاه «درخت پرتقالی» اهدا شد.

پروانه زرین بهترین انیمیشن کوتاه به «یک لحظه» به تهیه کنندگی استفان مورات، وینسنت کاپلو و ماری اشگوین اهدا شد.

 

بخش فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند بین‌الملل

دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه به «مشق شیدا» به تهیه‌کنندگی مهرداد حسنی و انجمن سینمای جوانان ایران اهدا شد.

دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه به «سکوت» به تهیه‌کنندگی جیووانی پومپلینی و اولیویر شانتریو اهدا شد.

پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه به فیلم کوتاه «آریو والیبال؟» به تهیه کنندگی نیما ربیعی اهدا شد.

 

جوایز فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند ملی

 جایزه هیأت داوران انجمن فیلم کوتاه ایران، ایسفا (مسعود امینی ایران، پیمان نهان قدرتی، کاوه مظاهری و مرتضی علی عباس میرزایی نماینده هیات داوران)

جایزه بهترین فیلم کوتاه، برنده دیپلم افتخار، مدال انجمن فیلم کوتاه و یک سکه بهار آزادی فیلم کوتاه «آر یو والیبال» به کارگردانی محمد بخشی

دیپلم افتخار بهترین فیلم داستانی کوتاه به «دوئل» به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان اهدا شد.

 

انیمیشن کوتاه و نیمه بلند

دیپلم افتخار بهترین انیمیشن کوتاه و نیمه بلند به «رویاها در یک روز» به کارگردانی صادق جوادی اهدا شد.

هیئت داوران هیچ فیلمی را در بخش کوتاه و نیمه بلند و سینمایی پویا نمایی شایسته دریافت جایزه بهترین فیلم‌نامه ندانست اما:

دیپلم افتخار بهترین فیلم‌نامه انیمیشن کوتاه و نیمه بلند به «کودکان» به نویسندگی هادی محمدیان طبقی اهدا شد.

پروانه زرین بهترین کارگردانی انیمیشن کوتاه و نیمه بلند به «هزار افسان» به کارگردانی اصغر صفار و عباس جلالی یکتا اهدا شد.

 پروانه زرین بهترین انیمیشن کوتاه و نیمه بلند به «گل و بلبل» به تهیه کنندگی مهدی آقاجانی اهدا شد.

 

بخش فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند

جایزه ویژه هیأت داوران به محمدرضا حاجی غلامی کارگردان فیلم کوتاه «سلام» اهدا شد.

پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه کوتاه و نیمه بلند داستانی به فیلم «پیژامه راه راه پدر را باد برد» به نویسندگی محمد صادقی اهدا شد.

پروانه زرین بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند داستانی به فیلم «باران آهسته می‌بارد» به کارگردانی سعید نجاتی اهدا شد.

پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند به «آریو والیبال؟» به تهیه کنندگی نیما ربیعی اهدا شد.

 

 

Short URL: http://fidanfilm.ir/7401
Share