هیات انتخاب دهمین جشنواره پویانمایی تهران معرفی شدند

اعلام اسامی انیمیشن‌های ایرانی بخش مسابقه‌ دهمین جشنواره پویانمایی تهران

اسامی انیمیشن‌های ایرانی راه ‌یافته به دو بخش‌ مسابقه‌ ایران و بین‌الملل دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از سوی هیات انتخاب اعلام شد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، هیات انتخاب دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران، ۵۲۱ فیلم در بخش مسابقه ایران و ۸۲۸ فیلم در بخش مسابقه بین‌الملل را بازبینی کرد.

اسامی پویانمایی‌های‌ ایرانی راه‌یافته به بخش مسابقه ایران شامل آثار پویانمایی، بلند، دانشجویی، دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی و بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره شامل آثار پویانمایی و دانشجویی است.

هیات انتخاب این دوره از جشنواره، در پایان ۱۰۴ اثر پویانمایی، ۴ اثر بلند، ۱۷ اثر دانشجویی، ۱۱ اثر دینی و ۷ فیلم ارزش‌های انقلاب اسلامی راه‌یافته به بخش مسابقه ایران را معرفی کرد.

در عین حال، اسامی ۱۸ فیلم‌ پویانمایی و ۷ فیلم دانشجویی ایرانی و همچنین ۹۱ پویانمایی و ۲۹ اثر دانشجویی خارجی راه‌یافته به بخش مسابقه‌ بین‌الملل این جشنواره اعلام شد.

هیات انتخاب این دوره از جشنواره را وحید نصیریان، حسین شیخ‌الاسلامی، فرخ یکدانه، محمدامین همدانی، امیر مهران، سعادت رحیم‌زاده و غلامحسین کریمی‌دونا تشکیل می‌دهند.

دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۵ تا ۱۹ اسفند در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار می‌شود.

اسامی آثار بخش مسابقه‌ دهمین جشنواره پویانمایی تهران عبارتند از:

انیمیشن‌های راه‌یافته به بخش مسابقه ایران

«اُ بی سی ــ شماره ۱» به کارگردانی امین حق شناس

«اتل متل، یه جنگل (از کجا می دونین؟)» به کارگردانی حسین صفارزادگان

«اکوان دیو» به کارگردانی میلاد دایمی و ثریا خداقلی زاده

«اگه می‌تونی من رو ببین!» به کارگردانی بابک نکویی  و بهنود نکویی

«او به‌علاوه آب» به کارگردانی رضا هادیانی

«ایران یک شهر دارد (بانک شهر)» به کارگردانی بهمن دادفر

«ایشالا (بمرانی)» به کارگردانی اشکان رهگذر

«اینجوری بهتره (نیمکت)» به کارگردانی شیوا ممتحن

«آتش» به کارگردانی حسین صفارزادگان

«آخرین تار» به کارگردانی یاشین نهانی

«آفتاب» به کارگردانی ریحانه کاوش

«آگهی تبلیغاتی یخچال فریز سامسونگ(فضای بیش‌تر)» به کارگردانی انوشیروان آریا

«آگهی نت بینا در اینستاگرام» به کارگردانی انوشیروان آریا

«ب ویزی» به کارگردانی مانی وطن دوست

«بادسر» به کارگردانی امیرپویا افضلی‌پور و روح‌الله سعادتمند

«باران من» به کارگردانی میرتوحید رضوی

«بازی و ریاضی (تقسیم)» به کارگردانی هدا مسعودی و رسول حسینی

«بچه‌های میلاد (گروه جدید)» به کارگردانی رسول شیری

«بدو رستم بدو» به کارگردانی حسین ملایمی

«پروانگی» به کارگردانی محمد افشارنژاد

«پروانگی» به کارگردانی علی عزیزی

«پگاسوس» به کارگردانی اشکان رهگذر

«پلیس‌ها نمی‌دانند» به کارگردانی سام چگینی

«پند پارسی (خیال خام)» به کارگردانی رسول شیری

«پهلوانان (فدایی)» به کارگردانی سیاوش زرین آبادی

«پیشخدمت» به کارگردانی فرنوش عابدى

«تا هواپیما» به کارگردانی کوروش آریا و زهره مروج زاده

«تبلیغات اسنک لوسی» به کارگردانی گلنوش شریفی

«ترن» به کارگردانی محمدجواد مطوری

«تک استیک» به کارگردانی رضا ارژنگی

«تمام رنگی» به کارگردانی حسین صفارزادگان

«تیزر بانک اقتصاد نوین» به کارگردانی بابک نکویی  و بهنود نکویی

«تیزر بانک آینده» به کارگردانی فائزه سپهرصادقیان

«تیزر تبلیغاتی کتاب خوانی» به کارگردانی مقداد اخوان

«تیزرچارسو» به کارگردانی علی رضا صالحی

«جا حکایتی» به کارگردانی فائزه سپهرصادقیان

«جاده کاغذی» به کارگردانی سحر طرزی

«جان جان‌ها (قسمت۲۴)» به کارگردانی مانی وطن دوست

«جمشید؛ مرثیه‌ای بر یک اسطوره» به کارگردانی معین صمدی

«چوپان دروغگوی سابق (استخدام)» به کارگردانی روح اله سعادتمند

«حساب کتاب (دزد نامرئی)» به کارگردانی بابک نکویی  و بهنود نکویی

«حوض نقاشی» به کارگردانی نگاره حلیمی و امین ملکیان

«خروس خون» به کارگردانی بابک نکویی و بهنود نکویی

«دارزا» به کارگردانی ایرج محمدی رزینی

«داستان‌های زوزو/ ۲۰۷» به کارگردانی مانی وطن دوست

«داستان‌های شاهنامه» به کارگردانی عباس جلالی یکتا و اصغر صفار

«داش آکل» به کارگردانی هاجر مهرانی

«درباره‌اش فکر کن» به کارگردانی فائزه سپهرصادقیان

«درخت پرتقالی» به کارگردانی امیر هوشنگ معینی

«دلایل افزایش تورم چیست؟» به کارگردانی بابک نکویی و بهنود نکویی

«دیواریو (تیزر تبلیغاتی دیوار)» به کارگردانی علی بیطرف

«رستوران جنگل ۲ (آشپزی بدون دود)» به کارگردانی محمد رضا حنفی

«روبان (خارج از مسابقه)» به کارگردانی رسول زرین و هادی طبسی

«روسای کوچک (یادگاری)» به کارگردانی محمد رضا حسائی

«رویاها در یک روز» به کارگردانی صادق جوادی

«زادگاه زندگی» به کارگردانی علی نیکوکار

«زمین روباه» به کارگردانی مقداد اخوان

«زوم این» به کارگردانی حمید خلوتی و حمید برزویی

«زیر پوست برف» به کارگردانی لیلا وفادار

«ساعت‌ها هرگز نمی‌ایستند» به کارگردانی یاشین نهانی

«سایه‌ای که نور شد» به کارگردانی نازنین سبحان سربندی

«سفرنامه شلند (خارج از مسابقه)» به کارگردانی امیر مهران

«سلام لوسی» به کارگردانی گلنوش شریفی

«سوزن‌بان» به کارگردانی مهدی خرمیان

«سیاه یا سفید» به کارگردانی محمدعلی سلیمانزاده

«سینره» به کارگردانی فائزه سپهرصادقیان

«شاهنامک (اندر حکایت فرزند کشی)» به کارگردانی مازیار محمدی نژاد

«صفحه خالی» به کارگردانی سیاوش خدایی

«صورتی» به کارگردانی محبوبه محمدزکی

«طناب» به کارگردانی آذر منصوری

«فرار» به کارگردانی امیر کاظمی

«قرمز» به کارگردانی حسین صفارزادگان

«قوری» به کارگردانی مهدی صادقی راد

«قهرمانان مدرسه (عطر چایی)» به کارگردانی مهدی کیانی انبوهی

«کدو بَدو (کدو بادکنکی)» به کارگردانی مرتضی نائیجی و  هاجر مهرانی

«کی چراغا رو خاموش می‌کنه؟» به کارگردانی امین حق شناس

«لوسی اسنک‌ها را بهتر از ما می‌شناسد» به کارگردانی گلنوش شریفی

«لوسی همراه شادی‌ها» به کارگردانی حمیدرضا جدید

«لولو» به کارگردانی کیانوش عابدی و نیما مجلسی

«لیما» به کارگردانی افشین روشن بخت

«لینا توپی» به کارگردانی معین صمدی

«لینا رالی» به کارگردانی معین صمدی

«ما آبرو داریم» به کارگردانی امین ملکیان

«ماجراهای آقای داچی (سدمعبر)» به کارگردانی محمد علی شریف پور

«ماجراهای خانواده آقای ریاحی (حباب)» به کارگردانی علیرضا عبدالی کوکوی

«مای» به کارگردانی امیر کاظمی

«مثل یک پروانه روی یک قلب» به کارگردانی مریم خلیل زاده

«مزرعه شادی (فارم بوک)» به کارگردانی سعید ضامنی

«من سرسخت هستم» به کارگردانی معین منصوری فرد

«من، پنجره و گربه» به کارگردانی فاطمه گودرزی

«موزیک ویدیو  ــ بی عاطفه» به کارگردانی پدرام اعتمادی

«موش و گربه» به کارگردانی اهورا شهبازی

«میتره (تهمتن به المپیک می‎رود)» به کارگردانی مازیار محمدی نژاد

«ناگهان باد برمی‌خیزد» به کارگردانی ادریس سامانی

«نوروز ۹۵ (خارج از مسابقه)» به کارگردانی امیر مهران

«وقت خوابه» به کارگردانی مهناز یزدانی

«هرمز» به کارگردانی فائزه سپهرصادقیان

«هزار و یک داستان (دیو سیاه دم به سر)» به کارگردانی ریحانه کاوش و علی رئیس

«همراه» به کارگردانی محمد افشارنژاد و محمود آزادنیا

«هیچی سرجاش نیست» به کارگردانی قاسم صارمی

«یک دلخوشی کوچک» به کارگردانی مهناز یزدانی

«یک لحظه عشق» به کارگردانی مرتضی بهرامی

«Flip the cross» به کارگردانی امین حق شناس

«Still Life» به کارگردانی محمد مهدی شیری

انیمیشن‌های ایرانی راه‌یافته به بخش بین‌الملل

«او به‌علاوه آب» به کارگردانی رضا هادیانی

«ایشالا (بمرانی)» به کارگردانی اشکان رهگذر

«بادسر» به کارگردانی امیرپویا افضلی‌پور و روح‌الله سعادتمند

«باران من» به کارگردانی میرتوحید رضوی

«بدو رستم بدو» به کارگردانی حسین ملایمی

«پیشخدمت» به کارگردانی فرنوش عابدى

«ترن» به کارگردانی محمدجواد مطوری

«جمشید؛ مرثیه‌ای بر یک اسطوره» به کارگردانی معین صمدی

«حوض نقاشی» به کارگردانی نگاره حلیمی و امین ملکیان

«خروس خون» به کارگردانی بابک نکویی و بهنود نکویی

«داش آکل» به کارگردانی هاجر مهرانی

«درخت پرتقالی» به کارگردانی امیر هوشنگ معینی

«رویاها در یک روز» به کارگردانی صادق جوادی

«صفحه خالی» به کارگردانی سیاوش خدایی

«قرمز »به کارگردانی حسین صفارزادگان

«لولو» به کارگردانی کیانوش عابدی و نیما مجلسی

«لینا توپی» به کارگردانی معین صمدی

«اگهان باد برمی‌خیزد» به کارگردانی ادریس سامانی

انیمیشن‌های راه‌یافته به بخش مسابقه دانشجویی ایران

«اکتسابات انتسابی» به کارگردانی سمانه شجاعی

«ایکی» به کارگردانی پرستو کاردگر

«آدم خانگی» به کارگردانی مرضیه ابرارپایدار

«آلوورا» به کارگردانی نرگس شاعری کریمی

«پایان نامه» به کارگردانی زهرا سادات آیت اللهی

«جوجک» به کارگردانی حسین دلاور

«داگبین» به کارگردانی آتوسا غفاری

«روح انگیز» به کارگردانی المیرا باقرزاده

«رویای سپید» به کارگردانی فاطمه درینی

«شایعه» به کارگردانی لیلا نوروزی

«طولانی‌ترین جاده» به کارگردانی سمیه سادات مکی نژاد و مریم سادات مکی نژاد

«قایم موشک» به کارگردانی محسن شکرطلب

«لایت سایت» به کارگردانی سید مسلم طباطبایی

«مُدلْ مَست» به کارگردانی احمد خوش نیت

«من تنها نیستم!» به کارگردانی امین ملکوتی خواه

«نوسان» به کارگردانی محسن جعفری

«هیچکس» به کارگردانی الهام طرقی

انیمیشن‌های ایرانی راه‌یافته به بخش دانشجویی بین‌الملل

«آدم خانگی» به کارگردانی مرضیه ابرارپایدار

«اکتسابات انتسابی» به کارگردانی سمانه شجاعی

«روح انگیز» به کارگردانی المیرا باقرزاده

«شایعه» به کارگردانی لیلا نوروزی

«قایم موشک» به کارگردانی محسن شکرطلب

«لایت سایت» به کارگردانی سید مسلم طباطبایی

«هیچکس» به کارگردانی الهام طرقی

انیمیشن‌های راه‌یافته به بخش مسابقه دینی ایران

«پنجره فولاد» به کارگردانی ساره شفیعی پور

«در تاریکی» به کارگردانی زهره فیضی

«عصرروزدهم» به کارگردانی سعید فرهنگیان

«فانوس لالایی» به کارگردانی عباس جلالی یکتا و اصغر صفار

«قدمگاه خورشید (قسمت پنجم)» به کارگردانی میثم حسینی

«قفل طلا» به کارگردانی عباس جلالی یکتا و اصغر صفار

«مجلس آینه» به کارگردانی مهدی آقاجانی

«مرد می‌خواهد» به کارگردانی سعید فرهنگیان

«مردی که خودش را کشت» به کارگردانی هادی محمدیان

«میزبان خورشید» به کارگردانی حمیدرضا ایزدی قدوسی

«نامه‌ای برای آفتاب» به کارگردانی محمد افشارنژاد

انیمیشن‌های راه‌یافته به بخش مسابقه ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران

«بابانوئل ۱»  به کارگردانی حمید حقانی

«جنگ جهانی سوم» به کارگردانی عبدالامیر سبیعی

«دم جنبونک‌ها» به کارگردانی محمد خیراندیش

«روزی روزگاری، ایران در برابر آمریکا» به کارگردانی مصطفی کاظم خانی

«روزی سگی بود (خارج از مسابقه)» به کارگردانی محمد افشارنژاد

«غواص‌ها (خارج از مسابقه)» به کارگردانی رسول زرین

«ماشین شیطان» به کارگردانی مجتبی اسماعیل زاده

Short URL: http://fidanfilm.ir/5350
Share
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

نقل قول و کپی‌برداری از اخبار منتشر شده در فیدان با ذکر نام منبع و درج لینک وب‌سایت بلامانع است. حقوق استفاده از سایر مطالب برای فیدان محفوظ است و باز نشر در رسانه‌های دیگر تنها با اجازه رسمی ممکن خواهد بود.

بالا