هیات انتخاب دهمین جشنواره پویانمایی تهران معرفی شدند

اعلام اسامی انیمیشن‌های خارجی بخش مسابقه‌ دهمین جشنواره پویانمایی تهران

اسامی انیمیشن‌های خارجی راه‌‌یافته به بخش بین‌الملل دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از سوی هیات انتخاب اعلام شد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، در این دوره جشنواره ۹۱ فیلم کوتاه در بخش مسابقه و ۲۹ فیلم کوتاه در بخش دانشجویی رقابت خواهند کرد.

اسامی انیمیشن‌های خارجی راه‌یافته به بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره عبارتند از:

انیمیشن‌های خارجی راه‌یافته به بخش مسابقه بین‌الملل

عنوان

کارگردان

کشور

A Long Holiday

Caroline  Nugues-Bourchat

Belgium

Air-Mail

Isabelle  Favez

Switzerland, France

Alike

Rafa Cano Méndez- Daniel Martínez Lara

Spain

An Object At Rest

Seth Michael Boyden

USA

Au revoir Balthazar

Rafael  Sommerhalder

Switzerland

Aubade

Mauro  Carraro

Switzerland

Bang Bang !

Julien  Bisaro

France

Before Love

Igor  Kovalyov

Russia

Benches No. 0458

Ivan  Maximov

Russia

Bene’s Horizon

Yoon Jumi- Eloic Gimenez

France

BIRDWATCHING

Nuno  Amorim

Portugal

Borrowed Time

Lou Hamou-Lhadj
Andrew Coats

USA

Castillo y el Armado

Pedro  Harres

Brazil

Celebration

Maxim  Bisyarina

Russia

Choban

Matija  Pisacic

Croatia

Cookie-Tin Banjo

Peter  Baynton

UK , USA

Counting Sheep

Standaert  Frits

France, Belgium

Cowboyland

David  Stumpf

Slovakia

Daewit

David  Jansen

Germany

DASHA AND THE CANNIBAL

Nataliya  Surinovich

Russia

Dead Horses

Riba Marc- Anna Solanas

Spain

Deer Flower

Kangmin  Kim

South Korea

Down to the Wire

Juan Carlos Mostaza

Spain

Dragon Hunt

Arnaud Demuynck

France / Belgium

Erlking

Georges  Schwizgebel

Swiss

Finite

Mauricio  Bartok

Brazil

Fox Tale

Doosun  Shin

USA

FRUIT

Gerhard  Funk

Germany

Full Feather Jacket

Liz  el Saadany

Netherlands

Gokurōsama

Aurore Gal- Clémentine Frère – Yukiko Meignien- Anna Mertz – Robin Migliorelli- Romain Salvini

France

Happy End

Jan   Saska

Czech Republic

ISLANDER\’S REST

Frank Braun- Claudius Gentinetta

Switzerland

IT WOULD PISS ME OFF TO DIE SO YOOOOOUNG…

Filipe  Abranches

Portugal

Jonas and the Sea

Marlies  Van der Wel

Netherlands

Kukuschka

Dina  Velikovskaya

Russia

Last Act

Chabrier Daphné- Laura Hottot- Cécile Peyron

France

Living

Cesar  Diaz Melendez

Spain

Lost Son

Brian  Neong San

Australia

Macabre

João Miguel Real –   Jerónimo Rocha

Portugal

Mama Heron

Marina  Karpova

Russia

Moroshka

Polina  Minchenok

Russia

My Home

Phuong Mai  Nguyen

France

Nightmares

Maïté  Schmitt

German

Nino & Felix

Palazzo Marta -Lorenzo Latrofa

Italy

One, Two, Tree

Yulia  ARONOVA

France, Switzerland

Other

Jeffig  Le Bars

France

Owl me tender

Sergey  Kapkov

Russia

Oyster

Carl  Krause

German

Panic!

Joost Lieuwma -Daan Velsink

Netherlands

Parade

Digna  van der Put

Netherlands

PIK-PIK-PIK

Dmitry  Vysotskiy

Russia

Python and Guard

Anton  Diyakov

Russia

Rain in the Eyes

Rita  Basulto

Mexico

Rajasthan Tourism Logo Reveal

Kumar Suresh Eriyat

India

Rattle That Lock

Alasdair  Brotherston

UK

Roots

Eva  Lusbaronian

France

see the world

LWZ Studio

Austria

Simpleton Jack

Alexander  Chernogorov

Russia

SIROCCO

Romain Garcia- Kevin Tarpinian- Thomas Lopez Massy- Avril Hug- Lauren Madec

France

Soot

David Doutel-  Vasco  Sá

Portugal

Summer 2014

Wojciech  Sobczyk

Poland

Tea with the Dead

Gary  Gill

Ireland

teatime

Thomas  Bourret

France

The Albatross

Alex Karonis- Joel  Best – Alex   Jeremy

Australia

The Ballad of Holland Island House

Lynn  Tomlinson

USA

The day off

Andrey  Bakhurin

Russia

The Edge

Alexandra Averyanova

Russia

THE EMPTY

Dahee  Jeong

France

The Eye of the Storm

Masanobu  Hiraoka

France, Japan

The Head Vanishes

Franck  Dion

France, Canada

The Moustche

Anni  Oja

Finland

The Seven Red Hoods

léo  verrier

France

The Sled

Olesya  Shchukina

Russia

The Story of Percival Pilts

Janette Elsa Goodey

Australia

The unwashed penguin

Isabelle  Favez

Russia

The World of Autism

Guilherme  Marcondes

Brazil

Three Little Ninjas Delivery Service: Damsel in Distress

Kim Claeys
Karim Rhellam

Belgium

Ticking Away

Michael  Sewnarain

Netherlands, Belgium

Totems

Jadoul   Paul

France , Belgium

Travel by feet

Khris  Cembe

Spain

Two Worlds

Léa Chervet,-Cécile De Gantès- Faustine Dumontier- Maxime Templé

France

Uncanny Valley

Paul  Wenninger

Austria

Under the Apple Tree

Erik  van Schaaik

Netherlands, Belgium

VIGIL

Rita Cruchinho Neves

Portugal

Voltaire

Jan  Snoekx

Belgium, Netherlands

Waiting For the New Year

Vladimir  Leschiov

Latvia

Weasel

Timon  Leder

Slovenia

What Is Your Brown Number

Vinnie Ann Bose

India

Wolf Vasya

Ekaterina Sokolova

Russia

Yul and the Snake

Gabriel  Harel

France

ZooZ

Romain  Blanc Tailleur

France

 

انیمیشن‌های راه‌یافته به بخش مسابقه دانشجویی بین‌الملل

عنوان فیلم

کارگردان

کشور

A Bird Sings

Mathieu  Gouriou

France

A frog with pierced shoes

Juliette  CUISINIER

France

About A Mother

Dina  Velikvskaya

Russia

Afternoon Class

Seoro  OH

South Korea

Amour Fou

Florian  Werzinski

Germany

Autumn

Hugo  Faucompret

France

Catherine

Britt Raes

Belgium

ceremony

Coralie soudet – Agathe Marmion – Marie El Kadiri – Chalott Pioge – Marion Duvert

France

Chhaya

Debanjan  Nandy

UK, India

City and Heart

Anne- Sophie  Raimond

France

Distress Rocket

Caroline  CHERRIER

France

Fears

Nata  Metlukh

Canada

Flip

Anne Hirsch- Victoria Patout- Florian Puchois- Louis Renard- Florian Sauvage

France

Garden Party

Florian Babikian-Vincent Bayoux-Victor Caire-Théophile Dufresne -Gabriel Grapperon -Lucas Navarro

France

Goats

Ekaterina  Filippova

Russia

I Remeber My Childhood

Marie  Lapparent

France

Merlot

Giulia Martinelli – Marta Gennari

Italy

Mirabeau Bridge

Marjorie – CAUP

France

Mother

Joan  Chung

Korea

Mutation

Loïc – ESPUCHE

France

Poilus

Xavier Rousselle

France

Preston

Gabriel Amar -Louis Doucerain -Joseph Heu -William Marcere -Terence Tieu -Morgane  Vaast

France

Skål

Marco  Hakenjos

Germany

Strolling Players

FAN Wen – Fang Mengshi

France

The Age of Rust

Alessandro  Mattei

Italy

The Corner

Charlie  Belin

France

The Legend of the Crabe-Phare

Gaëtan  Borde

France

The Persimmon Tree

Chao-Chun Yeh

Taiwan

Typewriterhead

Eric  Giessmann

Germany

Short URL: http://fidanfilm.ir/5352
Share
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

نقل قول و کپی‌برداری از اخبار منتشر شده در فیدان با ذکر نام منبع و درج لینک وب‌سایت بلامانع است. حقوق استفاده از سایر مطالب برای فیدان محفوظ است و باز نشر در رسانه‌های دیگر تنها با اجازه رسمی ممکن خواهد بود.

بالا