پوستر هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه رونمایی شد

نامزدهای هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه اعلام شد

 

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، با پایان یافتن مرحله ی اول داوری آکادمی هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه، اعضا آکادمی از میان ۴۶ فیلم منتخب و در رشته‌های مختلف،  17  فیلم را نامزد دریافت تندیس جشن فیلم کوتاه دانستند. 

 

نامزدهای بهترین بازیگر (جایزه ی ویژه هشتمین جشن):

– خورشید چراغی پور  برای بازی در فیلم کوتاه  «وقت نهار»

– مهدی حسینی نیا  برای بازی در فیلم کوتاه «سوادکوه»

– یوسف علی دریا دل  برای بازی در فیلم کوتاه «دختری درمیان اتاق»

– محمود نظرعلیان  برای بازی در فیلم کوتاه «آرا»

– محمود نظرعلیان  برای بازی در فیلم  کوتاه «دریازدگی»

– یوسف یزدانی  برای بازی در فیلم  کوتاه «جایی برای آرامش»

 

نامزدهای بهترین صدابرداری یا صداگذاری:

– علی آتش افروز برای صداگذاری فیلم کوتاه «هومائتیا»

– محمد مهدی جواهری زاده برای صداگذاری فیلم کوتاه «حیوان»

– آرش قاسمی  برای صداگذاری فیلم کوتاه «آرا»

– آرش قاسمی برای صداگذاری فیلم کوتاه «وقت نهار»

– حسین قورچیان برای صداگذاری فیلم کوتاه «کل به جزء»

– علیرضا علویان برای صداگذاری فیلم کوتاه «خوابگردها»

 

نامزدهای بهترین تدوین:

– عماد خدابخش برای فیلم کوتاه «زونا»

– محمدرضا سجادیان  برای فیلم کوتاه «هومائیتا»

– پویان شعله ور برای فیلم کوتاه «آرا»

– بهرام عمرانی برای فیلم کوتاه «وقت نهار»

– علی مسلمی برای فیلم کوتاه «حیوان»

– محمد نجاریان برای فیلم کوتاه «شب تولد»

 

 

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

– علی آب‌پاک  برای فیلم کوتاه «حیوان»

– اشکان اشکانی  برای فیلم کوتاه «زونا»

– مسعود امینی تیرانی  برای فیلم کوتاه «تاریکی»

– پوریا پیشوایی  برای فیلم کوتاه «شب تولد»

– پیمان عباس زاده  برای فیلم کوتاه «آرا»

– علی قاضی  برای فیلم کوتاه «خوابگردها»

 

 

نامزدهای بهترین فیلمنامه:

– بهرام و بهمن ارک  برای فیلم کوتاه «حیوان»

– آرمان خوانساریان  برای فیلم کوتاه «سایه فیل»

– امید شمس  برای فیلم کوتاه «شب تولد»

– علیرضا قاسمی برای فیلم کوتاه «وقت نهار»

– یوسف کارگر برای فیلم کوتاه «آرا»

– کریم لک زاده  برای فیلم کوتاه «دختری در میان اتاق»

 

 

نامزدهای بهترین نگاه تجربی:

– محمدمهدی رسولی  برای فیلم کوتاه کوتاه «کپسول»

– عاطفه محرابی  برای فیلم کوتاه «#ساعت_چهار»

– آرین وزیردفتری  برای فیلم کوتاه «هنوز نه»

 

 

نامزدهای بهترین کارگردانی:

– بهرام و بهمن ارک  برای فیلم کوتاه «حیوان»

– امید شمس برای فیلم کوتاه «شب تولد»

– یوسف کارگر برای فیلم کوتاه «آرا»

– کریم لک زاده  برای فیلم کوتاه «دختری در میان اتاق»

– طوفان نهان قدرتی  برای فیلم کوتاه «زونا»

 

نامزدهای بهترین فیلم:

– فیلم کوتاه «آرا» به کارگردانی  و تهیه کنندگی  یوسف کارگر و انجمن سینمای جوان

– فیلم کوتاه «حیوان» به کارگردانی  بهرام و بهمن ارک و تهیه کنندگی مدرسه ملی سینما

– فیلم کوتاه «زونا» به کارگردانی و تهیه کنندگی طوفان نهان قدرتی

– فیلم کوتاه «شب تولد»  به کارگردانی امید شمس و تهیه کنندگی مدرسه ملی سینما

– فیلم کوتاه «وقت نهار» به کارگردانی  و تهیه کنندگی علیرضا قاسمی

 

 

 

 

Short URL: http://fidanfilm.ir/8004
Share